KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 17144476

nr 1714 4476

Teckning

Oidentifierad konstnär. Blyerts. Signerad Carl, verso a verso, oramat löst blad, kvinna. Bladets mått: 22x14 cm

måndag 28 juli 2025
kl 20:25:00